3 вересня 2018 року Сквиру  відвідали Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман, Міністр освіти  і науки України Л.М.Гриневич та Міністр Кабінету Міністрів України О.С.Саєнко. Такого рівня візит у Сквиру був перший  в історії незалежності України. Високих гостей зустрічали голова Сквирської районної ради В.В.Гриша, голова райдержадміністрації В.В.Галюк, міський голова В.А.Скочко.

Прем’єр-міністр України побував у НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», де ознайомився з реалізацією проекту Нової української школи, мав зустрічі з вчителями, батьками учнів, на яких дав відповіді на численні запитання присутніх.

В.Б.Гройсман пообіцяв у 2019 році виділити кошти на реконструкцію незавершеного будівництва приміщення школи №1, що знаходиться між ліцеєм та школою мистецтв.

В.В.Гриша, В.В.Галюк та В.А.Скочко просили також виділити кошти для реконструкції місцевого кінотеатру.

Своє відвідування м. Сквира Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман продовжив  у трудовому колективі ТОВ «Сквиратекс», де ознайомився з сучасним обладнанням та продукцією підприємства, серед якої значне місце посідає пошив одягу для Збройних Сил України та інших силових структур.

Після цього відбулась зустріч з трудовим колективом, на якій Володимир Борисович відповів на численні запитання працюючих. Серед них були питання забезпечення земельними ділянками учасників АТО, надання субсидій, харчування учнів у школах, стан доріг, підвищення зарплат та пенсій.

На всі з них Прем’єр-міністр дав вичерпні відповіді, наголосивши на тому, що він зосереджував зусилля на тому, щоб у найближчій перспективі ці питання вирішувались позитивно, застерігши присутніх від намагань різного роду популістів, які вже обіцяють «рай» сьогодні.

Після зустрічі з трудовим колективом, Володимир Борисович зустрівся  з жителями м. Сквира, які зібралися біля приміщення підприємства. Присутніх хвилювали питання пенсій, зарплат, стану доріг, зокрема автомобільної дороги Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище, забезпечення водою, заліснення території міста й району.

На запитання: «Чому асфальт постелено лише перед приїздом Прем’єр-міністра і лише перед ТОВ «Свиратекс»?» Володимир Борисович відповів, що він поїде, а асфальт залишиться й ним будуть користуватися сквиряни.

Варто відзначити, що зустрічі відбулися у щирій, доброзичливій, дружній, конструктивній атмосфері. Багато хто з присутніх міг сфотографуватися з Прем’єр-міністром України.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *