На центральному міському стадіоні «Колос» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. У заході брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, начальник сектору молоді та спорту І.В. Голуб та помічник – консультант народного депутата України Р.М. Сольвара Р.С. Лінда.

Заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко привітала усіх спортсменів, тренерів та ветеранів фізичної культури і спорту з професійним святом, наголосивши, що спортсмени Сквирщини завжди гідно представляли район на змаганнях різних рівнів. Світлана Петрівна побажала присутнім нових перемог і здобутків, а також максимального залучення до спорту молоді.

Кращі тренери та викладачі були нагороджені Грамотамирайдержадміністраці, відзнаками Національного олімпійського комітету і грошовими винагородами.

Після урочистої частини заходу, відбулися легко – атлетичні змагання, присвячені пам`яті героїв Небесної Сотні, переможці яких отримали кубки й медалі, відповідно до продемонстрованих результатів. Святкування проходило за підтримки народного депутата України Руслана Сольвара.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *