Сквирська райдержадміністрація інформує, що на виконання Указу Президента України від 03.07.2000 р. № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358.

В рамках Програми українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонується стажування у складі міжнародних груп, зокрема у 2014 році стажування буде в Німеччині, за напрямком загальна кооперація та такими галузевими напрямками, як: економічна кооперація в секторі охорони здоров’я, природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів, в аграрному секторі, в гірничодобувній і сировинній промисловості, в сфері поновлювальних джерел енергії, у сфері енергоефективності в промисловості, будівництві і санації будівель і споруд.

Відбір спеціалістів, які направляються на перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва здійснюється на конкурсній основі. До участі у конкурсному відборі допускаються особи віком до 40 років, які мають вищу освіту і досвід роботи на управлінських посадах вищого та середнього рівня не менше одного року.

 

Конкурсний відбір здійснюється за підсумками тестування для визначення рівня знань іноземної мови – достатнім визнається рівень “читаю і можу розмовляти” мовою країни місцезнаходження іноземного підприємства, де передбачається стажування, і (або) англійською мовою, що дозволяє в процесі перепідготовки досягти рівня самостійного сприйняття навчального матеріалу і ділового спілкування під час стажування.

Детальна інформацію щодо умов конкурсного відбору розміщена на офіційному веб-сайті Київської обласної державної адміністрації (http://www.kyiv-obl.gov.ua) у розділі „Підготовка та перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва” та на сайті:  HYPERLINK “http://www.inwent.org.ua” \t “_blank” www.inwent.org.ua.

Консультацію можна отримати у відділі економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації  за адресою: м. Сквира, вул. Богачевського, 28, каб. № 5, тел. 5-27-64.

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *