За сприяння народного депутата України Сольвара Р.М., згідно з постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та змін до них, до Сквирському району у 2017 році надійшли кошти субвенції на загальну суму 5993,6 тис. грн.

Зокрема, 1478,0 тис. грн. виділено на капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій (часткова заміна віконних і дверних блоків) будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13-А Сквирського району Київської області.

25 вересня 2018 року, голова районної державноїадміністрації Галюк В.В., головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Колесник-Гавронська Н.В. відвідали Великополовецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Разом з головним лікарем медичного закладу Вишнівським П.П. перевірено етапи та хід виконання будівельних робіт на об’єкті реконструкції.

Реконструкція триває. Завершено ремонт покрівлі, здійснено вогнезахисну обробку горища, замінено вікна та вхідні двері, зроблено пандус. Робота йде до завершення. Залишились роботи на ганку: укладання плитки, навіс, кріплення перил для пандуса тощо.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *