Близько 30 осіб зібралися 18.09.2018 року у приміщенні сільського Будинку культури с. Руда на громадські слухання та виїзний прийом голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В., за сприяння народного депутата Верховної ради Руслана Сольвара, за участі керівника громадської приймальні нардепа Галюка Максима, юристів та медпрацівників приймальні, представників поліції Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади в районі.

У вступному слові голова райдержадміністрації Галюк В.В. зауважив, що такі виїзні прийоми та громадські слухання в населених пунктах району дають можливість безпосередньо на місцях вирішити проблемні питання та отримати інформацію з перших вуст.  Такий зворотній зв’язок корисний як для громадян, так і для органів влади.

Заступник начальника Сквирського відділу поліції  ГУ НП в Київській області Гіптенко Р..А. розповів про реформу в системі МВС, яка відбулася та про її позитивні сторони та недоліки, а також доповів про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту. Дільничний офіцер поліції Стрижалов О.Ю. звітував по криміногенній обстановці на території села.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів влади ознайомили присутніх з роботою очолюваних установ, з новаціями в законодавстві та відповіли на поставлені запитання, які стосувалися оформлення субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, пенсійного забезпечення, працевлаштування, тощо.

Рудянський сільський голова Згардівська Н.А. повідомила, що існує співпраця сільської ради як з  поліцією, так і з райдержадміністрацією та територіальними органами виконавчої влади в районі. Вона висловила подяку керівництву та працівникам поліції за швидке реагування на виклики, вчасну допомогу та розуміння.

Під час виїзного прийому мешканці села мали змогу поставити та вирішити питання, що їх турбували, а також проконсультуватися з юристом громадської приймальні Руслана Сольвара та отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Загалом учасники виїзного прийому відзначили ефективність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість громадянам вирішити свої проблеми, а керівникам – отримати інформацію про свою роботу  з перших вуст.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *