4 вересня 2014 року , відбулося засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, їхнім сім’ям та іншим громадянам України, що перебувають в районі проведення антитерористичної операції. Його голова І.В. Нечипоренко підкреслив, що потрібно посилити координаційну роботу з питань збору гуманітарної допомоги, сконцентрувавши її в одному руслі. Розрізнені кроки не сприяють якісному розв’язанню цього важливого питання, навіть породжують певні сумніви та пересуди, що аж ніяк небажано  в такий складний час для нашої держави. Зокрема, під час наради про це зазначали керівники сільгосппідприємств, які також вносять вагомий вклад у підтримку Збройних Сил України.

Районний військовий комісар Ю.П. Волинець інформував, що, за станом на 3 вересня 2014 року, мобілізовано 162 військовозобов’язаних, з них – 20 офіцерів, за третьою хвилею – 55. Практично усім видано форму, складніше – з амуніцією (бронежилети, шоломи тощо). Підполковник запропонував призначити відповідальну особу, а також утворити комісію з регулювання коштів на придбання необхідних речей для воїнів-земляків та забезпечити прозорість у цьому питанні. Члени штабу підтримали його. І.В. Нечипоренко висловився про те, що відповідальність за збір інформації про кількість військових, їхні місця несення служби, потреби тощо потрібно покласти на райвійськкомат.

До сільських голів штаб звернеться з проханням постійно готувати інформацію про прибуття та влаштування людей зі Сходу України, їхні проблеми.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *