12 березня у районному Будинку культури відбулося літературно-мистецьке свято присвячене творчості Т.Г.Шевченка «Вічне Шевченківське слово лунає».

До присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Ірина Олександрівна  Петрусевич, яка зазначила: «Життя ВеликогоКобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого майбутнього України.»

Голова журі: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна – начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської районної державної адміністрації вручила нагороди лауреатам огляду – конкурсу«Поет живе у серці свого народу» , що проводився за номінаціями:

 

1. Читці-аматори,

2. Авторська поезія.

3. Інсценізація творів Т.Г.Шевченка.

4. Театралізація творів Т.Г.Шевченка.

Конкурс проходив у чотирьох вікових категоріях:

1 категорія – до 12 років;

2 категорія – від 13 до 17 років;

3 категорія – від 18 років до 35 років

4 категорія – від 35 років.

Відбувся концерт переможців районного огляду – конкурсу читців-аматорів «Поет живе у серці свого народу»  та самодіяльних колективів і виконавців Сквирського району.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *