З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні нового навчального року та удосконалення форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху з 20 серпня по 20 вересня 2014 року на території Київської області проводиться комплекс профілактичних заходів ,,Увага! Діти-на дорозі!”.

Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, вже став доброю традицією.

Влітку більшість дітей відпочиває, як правило, там, де транспорту обмаль.

Напередодні нового навчального року в свої домівки повернуться тисячі дітей, які за час канікул відвикли від інтенсивного руху на дорогах і, звичайно ж, деякі забули правила безпечної поведінки на вулицях та автодорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі: перед тим, як перейти дорогу, зупинись, подивись праворуч і ліворуч.

Варто звертати увагу маленьких пішоходів, що навіть на зебрі можна переходити дорогу лише переконавшись, що всі машини зупинились. Слід врахувати, що у нинішніх дітей немає страху перед транспортом, і тому вони часто не замислюються над тим, як поводити себе на дорозі.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ Сквирщини разом з педагогами проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. Також в перші дні навчального року наряди ДАІ будуть чергувати в безпосередній близькості біля навчальних закладів.

Крім того, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, співробітники Державтоінспекції здійснять обстеження ділянок, які прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів, також проводяться інструктажі з водіями які будуть здійснювати перевезення неповнолітніх.

Начальник відділення ДАІ Сквирського району майор міліції Швецов Геннадій Григорович звертається до всіх водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем, не забувати, що на вулицях діти. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже від цього залежить не тільки ваше життя, а й життя маленьких учасників дорожнього руху.

Давайте разом піклуватися про наших дітей!

Ст. інспектор відділення ДАІ з обслуговування Сквирського району Тропотяга О.В

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *