Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

 

2. Про виконання доручення голови Сквирської райдержадміністрації від 17 жовтня 2018 року № 159-1 «Про завершення термінів дії Програм районної ради», щодо підготовки проектів районних програм, термін дії яких закінчується в 2018 році.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна – перший заступник голови райдержадміністрації;

 

3. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

4. Про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу та призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Доповідач: Вигівський Микола Володимирович – заступник військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

 

 

5. Про закупівлю енергоносіїв через електронну систему «ПРОЗОРО» для потреб навчальних закладів району до кінця 2018 року.

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович-начальник відділу освіти райдержадміністрації;

 

6. Про стан реформування первинної медичної допомоги у Сквирському районі.

Доповідач: Колесник – Гавронська Наталія Володимирівна – директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

7. Про дотримання мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах, установах, організаціях району.

Доповідач: Рогоза Надія Анатоліївна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

 

8. Про виконання спільного розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації та голови Сквирської районної ради від 02.03.2018 № 103/17 та із внесеними змінами від 25.10.2018 № 413/99 «Про проведення щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Доповідач: Ворушило Микола Степанович- начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

 

9. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах айдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна – завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *