Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання п.11.5 протоколу №1 від 07.11.2018 року розширеного засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2018/2019 року щодо організації пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів району.

Доповідач: Бойко Ігор Леонідович – начальник 7-ої державної пожежної рятувальної частини;

 

4 . Про дотримання графіка підвезень дітей до шкільних закладів, температурного режиму та стан захворюваності учнів в навчальних закладах району.

Доповідач:Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти райдержадміністрації;

5 . Про виконання п.1, 6 доручення голови ОДА ( протокол № 31від 05.12.18 он-лайн наради) щодо проблемних питань, що виникають у зв’язку з проведенням оптимізації поштових відділень ПАТ «Укрпошта» та відділень АТ «Ощадбанк» та створення належних умов для їх функціонування на території району.

Доповідач: Пилюта Олександр Петрович – начальник відділу економічного розвитку Сквирської РДА;

6. Про стан реалізації проектів нового будівництва сімейних амбулаторій моно практики з житлом для лікаря в селах Пустоварівка та Шамраївка.

Доповідач: Івасюк Галина Юріївна – в.о. завідувача сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА.

7. Про стан реформування первинної медичної допомоги у Сквирському районі.

Доповідач: Колесник – Гавронська Наталія Володимирівна – директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

8. Про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі .

Доповідач: Рогоза Надія Анатоліївна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

9. Про роботу дорожніх служб в районі по забезпеченню сталого проїзду транспорту на автошляхах державного та місцевого значення в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович- начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

10. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна – завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *