Керівництвом прокуратури Київської області у січні 2019 року заплановано виїзд до Білоцерківської місцевої прокуратури відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» для проведення особистого прийому громадян за місцем їх проживання.

Особистий прийом здійснюватиметься 25.01.2019 року заступником прокурора області Голинським Я.О. у приміщенні Білоцерківської місцевої прокуратури, за адресою: м. Біла Церква, вул. Шолом Алейхема, 38-а з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. Повідомляю, що при собі заявникам необхідно мати звернення у письмовій формі.

Керівником Білоцерківської місцевої прокуратури Путято Г.В. 14.02.2019 року заплановано виїзд до Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» для проведення особистого прийому громадян за місцем їх проживання.

Особистий прийом здійснюватиметься у приміщенні Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури, за адресою: м. Сквира, вул. Слобідська, 4, з 11 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. Повідомляю, що при собі заявникам необхідно мати звернення у письмовій формі.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *