Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Колегія розглядала наступні притання:

1. Звернення Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

 

Доповідач:

Галюк Василь Васильович – голова Сквирської райдержадміністрації;

У доповіді з цього питання Василь Васильович зупинився на головних тезах Президента України П.О.Порошенка, який виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Особливу увагу доповідач звернув на необхідності внесення змін до Конституції України щодо Євроатлантичної інтеграції. Василь Васильович наголосив: «Глава держави підкреслив: «Високий патріотичний дух, честь і гідність, професіоналізм, мужність та готовність до самопожертви — ось головні риси сучасного покоління українських воїнів». Він зазначив, що за стислий час відбулися глибокі зміни в системі підготовки та в матеріально-технічному забезпеченні особового складу нашої армії, наших Збройних Сил. Влітку 2014 року чимало часу приходилося витрачати на питання одягу. Не було достатнього медичного забезпечення, харчів, пального, тепловізорів бронежилетів, сучасних касок тощо. Тоді все покладалося на плечі волонтерського руху.», — також нагадав він. Голова РДА В.В.Галюк привів слова Президента України П.О.Порошенка:«І сьогодні клопоти зовсім іншого порядку. Це ті завдання, які я ставлю перед Збройними Силами, перед сектором оборони і безпеки — це перехід на стандарти НАТО, реформи, модернізація, переозброєння тощо». Звернув увагу доповідач і на досягненнях держави в питаннях зовнішньої політики, питаннях мови, релігії, підтримки бізнесу, зокрема – аграріїв, розвитку медичної сфери, навчання молоді тощо.

«Впевнений, лише ми-українці, разом з владою і Президентом, перетворимо нашу державу в одну з наймогутніших і розвинутих європейських країн». – завершив доповідь голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк.

Колегія оплесками підтримала виступ очільника району.

 

 

2. Про підготовку закладів соціальної сфери району роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019р.

Доповідач:

Ворушило Микола Степанович, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Співдоповідачі:

Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Колесник-Гавронська Наталія Володимирівна, головний лікар Комунального закладу «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

3. Про стан реформування первинної медичної допомоги у Сквирському районі.

 

Доповідач:

Колесник – Гавронська Наталія Володимирівна, головний лікар Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Обговоривши доповіді, колегія прийняла ряд відповідних пропозицій.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *