Завдяки наполегливій і цілеспрямованій роботі працівників Тетіївської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області по забезпеченню стабільних надходжень податків та зборів у січні-серпні 2014 року до Зведеного бюджету України мобілізовано надходжень у обсязі 233,7 млн. грн., що становить 102,3 % прогнозних показників, в т.ч. до Держбюджету – 124,4 млн. грн., до місцевих бюджетів – 109,3 млн. гривень.

З початку поточного року платники податків Сквирського району перерахували до бюджетів усіх рівнів 144,9 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 9,7 млн. грн.

До Державного бюджету із зазначеної суми надходжень надійшло понад 103,6 млн. грн. В розрізі основних бюджетоформуючих податків до держбюджету надійшло: податку на додану вартість – 29,9 млн. грн. та податку на прибуток – 23.1 тис. гривень.

В місцеву скарбницю з початку року мобілізовано 41,3 млн. грн.., приріст до відповідного періоду минулого року становить 4 %, додатково надійшло 1594,3 тис грн. Головними джерелами наповнення місцевих бюджетів були і залишаються податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.

Дбають працівники податкової інспекції також і про забезпечення належних умов для виконання державою соціальних гарантій. Протягом восьми місяців 2014 року платниками району сплачено понад 88,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Тож, у нинішніх складних умовах для країни обов’язок кожного – бути не просто сумлінним платником податків, але бути справжнім патріотом своєї держави! Адже від вашої чесності та порядності під час обчислення та сплати податків залежить рівень фінансування державою багатьох стратегічних напрямів розвитку України на шляху до нового життя!

Дякую всім платникам району, які добровільно і сумлінно сплачують податки і є справжніми патріотами нашої держави.

Начальник Тетіївської ОДПІ

Гавренкова Т.С.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *