Станом на 12.09.2014 року платники Тетіївської ОДПІ спрямували до бюджету 757,4 тис. грн. військового збору, в т. ч. Сквирське відділення – 298,1 тис. грн., Тетіївське відділення – 189,2 тис. грн., Ставищенське відділення – 144,2 тис. грн. та Володарське відділення – 125,9 тис. гривень.

Фахівці інспекції відзначають активну позицію роботодавців, які з розумінням виконують свій громадянський і економічний обов’язок як перед державою, так і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та єдність нашої країни.

Військовий збір – новий платіж, який  запроваджено Законом України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» та було розпочато з 3 серпня 2014 року.

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу, тобто аналогічно податку на доходи фізичних осіб

Нагадуємо, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Тетіївська ОДПІ

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *