Громадська організація «Народна рада м. Сквири» продовжує збирати гуманітарну допомогу на підтримку воїнів-земляків, які несуть службу в зоні АТО, фактично беручи участь у війні на Донбасі. Її активісти – голова ради І.П. Чернявський, Н.М. Рудніченко та Є.І. Бусол разом з волонтерами Ф.А. Шолудьком та М.А. Тімофєєвим 3 жовтня доставили необхідні речі та провізію до м. Дебальцеве.

12 комплектів, до яких увійшли 12 бушлатів, 8 костюмів, 12 пар берців, 12 одиниць термобілизни, а також рукавиці, шкарпетки, шапки, дощовики, понад 100 ліхтариків, спакував кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №91 Б.С. Хмельницький, який надав і автобус, заправив його та особисто разом з волонтерами супроводжував гуманітарну допомогу.

Три комплекти зимового одягу надав райвійськкомат.

 

Завдячуючи небайдужим сквирянам, було сформовано 20 особових пакунків вартістю в середньому 200 гривень кожен (засоби гігієни, пральний порошок, цукерки, печиво, консерви, згущене молоко, чай, кава, цигарки, шкарпетки тощо).

Передати стан наших бійців словами просто неможливо. Вони дуже раді таким зустрічам і дуже вдячні дорогим землякам, що підтримують їх, зігрівають, годують, додають сил і впевненості в перемозі над ворогом.

Як ми готувались до цієї поїздки? Н.М. Рудніченко звернулась до колективів шкіл міста з проханням надати малюнки, можливо, й долучитись матеріально. Вона вірила у щирість, але не сподівалася на таку швидку реакцію та велике бажання дітей, педагогів відгукнутися. Висловлюємо вдячність начальнику відділу освіти райдержадміністрації О.В. Заболотному, який якісно скоординував благодійну роботу. Необхідні речі на 1000 гривень закупила районна профспілка працівників ос-віти та науки, головою якої є О.А. Нагула. На таку ж суму придбав їх районний центр дитячої та юнацької творчості під керівництвом Л.В. Лубківської. 17 ящиків для кожного солдата із шампунем, милом, станками і кремами для бриття, серветками, кавою, консервами, солодощами, згущеним молоком передав колектив Сквирського ліцею, директор якого В.П. Юхимчак. У великій кількості теплий одяг, покривала, шкарпетки, взуття, зубну пасту, крем і станки для бриття, консервацію, сало, крупи, згущене молоко зібрав колектив Сквирської ЗОШ №3, яким керує Л.П. Волохович. Долучились зі своїми пакунками колективи Сквирської ЗОШ №1 та Сквирського НВК під керівництвом Л.В. Сарафинюка та А.Д. Вигівської, а також кілька учнів Сквирської ЗОШ №2.

А скільки  малюнків та листів ми доставили нашим захисникам від школярів! У них – любов і побажання якнайшвидше жити у мирній Україні.

Як завжди, левова частка у загальному розвої гуманітарної допомоги – наших постійних прихильників, які знаходять можливість принести кошти і все, що вважають за потрібне. Це – Н.О. Бойко, Л.В. Заболотня, Г.В. Ліщук, Н.В. Руляківська, Н.І. Дучкова, О.Л. Андрущак, С.М. Петренко, Н.О. Вернигора, Г.Ф. Ульяніцька, В.А. Скрипник, В.Ф. Хомочкін, Н.Ф. Ярошенко, Л.К. Сєргєєва, Т.М. Михайленко, Л.П. Сопіженко, Б.І. Баранець, Л. Постоюк, Н.В. Куліченко, Т.В. Скрекотень, Г.М. Ридванська, П.І. Висоцька, М.І. Дідусь, П.Г. Біловська, О.П. Сташевська, В.П. Коноплястий (с. Великі Єрчики), Г. Климась, А.О. Кириленко, Л.В. Савчук, М.А. Мельник, Л.Я. Піддубецька, А.В. Бащенко, В.А. Скрипник, М.М. Вербицька (с. Самгородок), Н.В. Пижевська, М.В. Тимчук, О.М. Андрущенко, А.Є. Грекова, О.Л. Майорова, Ю.М. Мозгова, А.О. Перебейніс, В.А. Гладун.

Сквирянка Н.В. Голуб сама придбала бушлат і костюм та передала для солдата Ю.Г. Шкляра. Підприємець із с. Строкова Попільнянського району А.В. Кириленко на суму 1000 гривень купила 5 блоків цигарок.

Активізувались родини і внесли свій вклад грошима, продуктами, одягом: Г.Г. Яременко із сином Сергієм, сестри К.О. Голінська та Г.О. Го-лінська, І.Д. Бусол із синами Євгенієм та Олександром, Г.М. Жабенко із дочкою Т.М. Превер, депутат міської ради В.І. Лупул з дружиною Світланою Павлівною. Понад 300 шматків господарського мила передав колектив ДП ПАТ «Київхліб» «Сквирський хлібозавод» під керівництвом О.М. Рибака. Весь час гарно підтримує солдатів церковна громада храму Успіння Пресвятої Богородиці та особисто його настоятель благочинний Сквирського району А. Хомишак, який і благословив у далеку дорогу волонтерів та автомобіль з гуманітарним вантажем до м. Дебальцеве. Солідну допомогу зібрала Буківська сільська рада, де головою О.Л. Пономарьова, свій внесок додали колективи автостанцій м. Сквира та Південної м. Києва.

Знову схвилювали діти – Артем Лубківський приніс своїх 500 гривень, власні заощадження віддали на перемогу Ліза Максименко та Ярослав Зайчук.

Загалом за цей період (після минулої поїздки до м. Слов’янська) зібрано 7950 гривень. Витрачено: на придбання шоломів – 3700 грн., бронежилет – 1440 грн., гумові чоботи – 110 грн., теплий костюм для Ярослава Мудрого – 550 грн., цукерки – 300 грн., мішки, пакети – 138 грн., зарядне для солдата – 30 грн. Всього – 6768 грн. Залишилось – 1182 грн.

ГО «Народна рада м. Сквири» продовжує виконувати цю важливу роботу і знову готується в дорогу на Схід України, щоб суттєво підтримати воїнів-земляків. Дякуємо усім свідомим громадянам нашого району, міста, колективам підприємств та орга-нізацій за милосердя і відповідальність перед Україною та перед захисниками, яким доля відвела важливу місію – боронити рідну землю від загарбників.

… До Дебальцева ми прибули – стрілянина трохи вщухла, а поверталися під град пострілів. Там – страшно, важко і складно…

Євгеній БУСОЛ,

член ГО «Народна рада м. Сквири».

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *