Під керівництвом першого заступника голова райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося позачергове засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалось питання щодо оперативної інформації Українського гідрометеорологічного центру від 22.01.2019 № 04-975/171 про погіршенням погодних умов в Україні 23-24 січня 2019 року лютого.

(Славінська О.В, Шуляк І.М., Ворушило М.С., Скарбовійчук Р.П., Хмарський С.І, Болтівець О.Л., Скарбовійчук О.П., Сиворакша М.В, Гіптенко Р.А. )

Заслухавши виступ першого заступника головирайдержадміністрації Славінської О.В. про оперативну інформацію від Українського гідрометеорологічного центру щодо суттєвого ускладнення погодних умов в Україні 23-24 січня 2019 року, значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини ( приріст снігового покриву 10-15 см) на дорогах ожеледиця; виступи керівників дорожніх служб у районі та об’єктів життєзабезпечення, а також з метою безпеки дорожнього руху і безперебійного транспортного сполучення, забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення (енерго-, газо-, водопостачання та водовідведення), комісія вирішила:

 

1. Відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації:

1.1 терміново довести зазначену оперативну інформацію про погіршення погодних умов до міськсільвиконкомів, дорожнім службам в районі, обєктам життєзабезпечення, обєктам соціальної сфери.

2. ТОВ БЦ «ШЕУ» , Філія « Сквирське РайДУ» , КП « Сквирське комунальне господарство »

Забезпечити своєчасне прибирання снігу згідно вимог ДСТУ -3587-97 для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту.

Термін: на період ускладнення погодних умов.

3. Сквирському ВП ГУ НП України в Київській області

У разі необхідності вжити заходів щодо обмеження руху великовантажних та великогабаритних транспортних засобів на території Сквирського району, проводити роз’яснювальну роботу з водіями автотранспортних засобів.

Термін: на період ускладнення погодних умов.

4. Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

У разі необхідності залучити пристосовану снігоочисну техніку сільськогосподарських підприємств та організацій для очистки доріг комунальної власності та доріг загального користування в супроводі працівників районного відділу поліції..

 

Термін: на період ускладнення

погодних умов.

 

5. Сквирська ЦРЛ, КЗ « Сквирський ЦПМСД»

 

Забезпечити роботу стаціонарних пунктів обігріву.

 

Термін: у разі необхідності

 

 

 

6.Всім службам при ускладненні погодних умов надавати оперативну інформацію у групу Сквирська РДА у додаток Вайбер.

 

 

Термін: постійно

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *