В залі засідань райдержадміністрації відбулася презентація книги «Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник». У заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, заступник голови райради О.Г.Грищенко, сільські голови, працівники бібліотек району, представники громадських організацій та ЗМІ, інші зацікавлені особи.

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк, який наголосив на важливості цієї події. Василь Васильович зазначив: «Знання історії своєї малої батьківщини, свого села, свого міста, свого роду від діда-прадіда і до сьогоднішнього дня – це зброя кожного з нас. Ми українці віками жили на цій землі і кожне покоління творило і творить свою неповторну історію. Щира дяка авторам видання за кропітку роботу в архівах щоб ми могли знати якою була і є наша земля, адже не знаючи минулого – немає майбутнього. Нам є чим і ким гордитися!».

З виходом книги привітала заступник голови районної ради О.Г.Грищенко.

Про історію міста Сквира розповів співавтор видання кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України В.І.Цимбалюк. Василь

Іванович зупинився на історії від чоловічої гімназії до Сквирського ліцею та про перебування у нашому місті таких видатних постатей як Тарас Шевченко, Максим Рильський, Василь Кучер тощо.

Кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України К.В.Плівачук, як співавтор книги розповіла, що «Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник» створено на основі маловідомих архівнихматеріалів та публікацій у пресі. Катерина Володимирівна розповіла про геральдику міста, основні історичні події, що відбувалися на нашій землі та деяких виданих людей Сквирщини (у книзі 90 прізвищ) які прославили наш край на всю Україну і світ.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк разом з начальником відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту РДА О.Л.Центило-Гіптенко відзначив Подяками райдержадміністраціїавторський колектив видання «Сквирщина: короткий енциклопедичний довідник», а саме кандидата педагогічних наук, Заслуженого вчителя України В.І.Цимбалюка, Кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого вчителя України К.В.Плівачук, редактора громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини», Заслуженого журналіста України К.Ф.Бондарчук і директора районного народного краєзнавчого музею О.А.Поліщук.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *