СКВИРСЬКИЙ  МІСЬКИЙ  ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30 листопада 2018 року          №45-ОД

Про скликання чергової тридцять шостої сесії Сквирської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до частини 4 та 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», СКЛИКАТИ чергову тридцять шосту сесію Сквирської міської ради VІІ скликання 19 грудня 2018 року о 10-й годині в залі засідань Сквирської районної ради та внести на розгляд міської ради питання:

 1. Про затвердження штатного розпису Сквирської міської ради на 2019 рік.
 2. Про затвердження Положення про умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівників Сквирської міської ради та її виконавчого комітету.
 3. Про встановлення розміру надбавки та премії Сквирському міському голові на 2019 рік.
 4. Про встановлення розміру надбавки та премії секретарю Сквирської міської ради, заступникам міського голови та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради на 2019 рік.
 5. Про затвердження Програми розвитку культури у місті Сквира на 2019 рік.
 6. Про внесення змін у міські цільові програми на 2019 рік.
 7. Про затвердження бюджету міста Сквира на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Сергієнко Л.В. – заступник міського голови з економічних питань.

 1. Про внесення змін до Регламенту Сквирської міської ради VІІ скликання.
 2. Про затвердження Порядку списання об’єктів (основних засобів) комунальної власності м. Сквира.

ДОПОВІДАЄ: Сікорська О. М. – начальник юридичного відділу міської ради

 1. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Свято-Успенській Парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна,69 б в м. Сквира.
 2. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Свято-Успенській Парафії Української Православної Церкви по вул. Соборна,30 а в м. Сквира.
 3. Про розгляд звернення Орла О. Б.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок громадянам.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок, що знаходяться у спільній сумісній (частковій) власності громадян.
 7. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 3224010100:01:043:0024, площею 4126,00 кв.м, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що належить до земель комунальної власності Сквирської міської ради, за адресою по вул. Залізнична, земельна ділянка,8а місто Сквира, Сквирського району Київської області та підлягає продажу.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, що розташована за адресою по вул. Богачевського, 33 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Лідер Плюс».
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, що розташована по вул. Соборна, 53  у м. Сквира, виготовлена ТОВ «Земельний проект».
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки громадянці Григоренко М.Л. для будівництва та обслуговування індивідуального гаража.
 11. Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,0679 га, яка знаходиться у власності Самусь Нелі Федорівни.
 12. Про погодження зміни юридичної адреси земельної ділянки площею 0,1000 га, яка знаходиться у власності Волох Арсентія Михайловича.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Гудзь Наталії Миколаївні по вул. Шевченка, 92-а  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Овсянник Людмилі Петрівні та  Бондарчук Олені Петрівні по вул. Весняна, 62  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Сологуб Олександру Леонідовичу по вул. Київська, 18  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Козак Софії Петрівні по вул. Лугова, 48 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Межувальник».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду громадянці Кочережко Лідії Назарівні по вул. Кононівська, 38 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна».
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у спільну часткову власність громадянам Пільганчук Наталії Миколаївні, Лічній Оксані Миколаївні по пров. Прорізний, 18 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Бачінська Юлія Володимирівна»
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Білоконь Катерині Самійлівні по вул. Лісова, 33 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович»
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Голембівській Галині Володимирівні по вул. Короленка, 36 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянину Лисюку Володимиру Михайловичу по вул. Шевченка, 75 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Світличний Володимир Дмитрович».
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки громадянці Кучер Людмилі Станіславівні по вул. Байдукова, 7 у м. Сквира, виготовлений ТОВ «Земельний проект».
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність громадянці Коваленко Ліліані Василівні по вул. Незалежності, 144 у м. Сквира, виготовлену ФОП «Шеремет Сергій Іванович».
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Чумацька, 37  у м. Сквира, виготовлену ТОВ «Межувальник».

ДОПОВІДАЄ: Іващенко Н.В.– начальник відділу з питань підприємництва, землекористування і містобудування Сквирської міської ради

 

Міський голови В.А.Скочко

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *