В порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів  проведено перевірку в діяльності КП «Сквирське комунальне господарство»  та встановлено, що факт безпідставного  невиплачення заробітної плати  працівникам підприємства за  період часу з грудня 2013 року по лютий поточного року   на загальну суму 410760, 24 грн.

За вказаним фактом прокуратурою району розпочато досудове розслідування за обвинуваченням директора підприємства  N, з вини якого працівникам умисно не виплачувалися  зазначені кошти.

Протягом досудового розслідування, потерпілим заборгованість директором підприємства виплачено в повному обсязі, прокурором направлено до суду  клопотання про звільнення директора підприємства N від кримінальної відповідальності, яке судом розглянуто за задоволено. За втручання прокуратури району було поновлено права 206 громадян.

В червні 2014 року на території Сквирського району  виникла заборгованість зі сплати заробітної плати у СП «Завод будівельних матеріалів» перед 61 працівником на загальну суму 149 тис. грн. Прокуратурою району  по вказаному факту проведено перевірку за результатами якої  директору підприємства внесено подання. На даний час  вже поновлено права  5 працівників.

Також, в червні поточного року на усунення заборгованості, яка виникла перед 101 працівником у КП «Сквирське КГ» прокуратурою району до підприємства внесено подання,  за результатами розгляду якого заборгованість виплачено в повному обсязі, поновлено права 101 особи також по вказаному факту розпочато кримінальне провадження.

Протягом поточного року прокуратурою Сквирського району заявлено 2 позови щодо сплати нарахованої, але не виплаченої заробітної плати СП «Завод будівельних матеріалів» в інтересах 2 осіб на загальну суму                 9869,88 грн.

Прокуратурою району проводиться постійний моніторинг стану виплати заробітної плати та інших виплат на території району, проводиться постійний прийом громадян, у т.ч. шляхом виїзду до віддалених сіл району.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *