Днями у приміщенні Сквирського відділення відбувся брифінг за участі заступника начальника Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ Бойко Марини Іванівни з представниками ЗМІ.

«Відповідно до запропонованої податкової реформи в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9», – наголосила Марина Іванівна.
Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Для вирішення основних проблем української податкової системи, а саме, кількості податків та системи їх оподаткування, Уряд України пропонує комплексний план змін в податковій системі.

«Наслідком запровадження нової податкової системи стане зниження тиску на бізнес, зменшення впливу людського фактору та зменшення корупції», – зауважила Марина Іванівна.

З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.

З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також пропонується створення Служби фінансових розслідувань, метою якої є: посилення фінансового захисту держави та протидії корупції; посилення контролю за правопорушеннями у фінансовій сфері, припинення тиску на підприємців; використання дієвих інструментів для протидії економічним правопорушенням і захисту інтересів держави; кваліфіковані і досвідчені кадри, які захищатимуть інтереси держави; використання кращого світового досвіду, що базується на принципах прозорості та підконтрольності громадянському суспільству.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *