16 січня 2019 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся вечір відпочинку для ветеранів педагогічної праці «Різдвяні зустрічі».

Ініціаторами та організаторами заходу були відділ освіти Сквирської райдержадміністрації та районна організація профспілки.

Теплими привітаннями, колядками та щедрівками вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості привітали присутніх у залі.

Зі словами вітання звернулися до ветеранів педагогічної праці В.В.Галюк, голова Сквирської районної державноїадміністрації; В.В.Гриша, голова Сквирської районної ради; О.В.Заболотний, начальник відділу освіти Сквирськоїрайдержадміністрації; Т.Г.Власюк, директор по взаємодії з органами місцевої влади та зв’язкам з громадськістю Сквирського комбінату хлібопродуктів, представник депутата обласної ради Глиняного Л.П.; С.П.Риченко, представник благодійного фонду Олександра Ференця «Фортеця»; Чернега Н.С., голова районної організації профспілки працівників освіти. Гості побажали ветеранам у Новому році міцного здоров’я, довголіття та родинного затишку; подякували за багаторічну сумлінну педагогічну працю, значний особистий внесок у розвиток національної освіти, виховання молоді.

 

Плівачук К.В., заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук, доцент, ведуча свята привітала поважних і відомих освітян району з Різдвяними святами.

Протягом заходу надавалося слово ветеранам. Нетрадиційні новорічні привітання подарував присутнім Чумак М.П., учитель Сквирського НВК. Поділився спогадами про своє життя, професію, особистий вклад у розвиток освіти району колишній директор Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Бондаренко П.М. Голова районної ради ветеранів педагогічної праці Шрамко Н.К. подякувала усім присутнім та запропонувала згадати усіх, хто віддійшов у вічність.

Лунали улюблені пісні, колядки, щедрівки та вірші у виконанні вихованців Сквирського РЦДЮТ, до яких долучалися присутні.

 

Такі зустрічі для ветеранів педагогічної праці є традиційними в районі, люди дуже їх цінують, тому що мають можливість зустрітися з колегами, згадати прожиті роки, обмінятися новинами. Для ветеранів важливий кожен дзвінок, кожне привітання, кожне добре слово.

Ведуча свята декламувала вірші, проводила різноманітні конкурси, естафети.

Свято проходило в невимушеній святковій атмосфері.

Дякуємо за спонсорську допомогу ТОВ Сквирський комбінат хлібопродуктів, благодійний фонд Олександра Ференця «Фортеця», ТОВ фірма «Грона», які долучилися до проведення «Різдвяних зустрічей». Миру і злагоди, міцного здоров’я, успіхів, завзяття та оптимізму зичимо Вам. Нехай Ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян району.

(За матеріалами офіційного сайту відділу освіти)

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *