31 жовтня голова райдержадміністрації В.В. Галюк провів робочу нараду з питань підготовки об’єктів життєзабезпечення району до осінньо-зимового періоду та підготовки дорожніх служб району до належного утримання доріг в осінньо-зимовий період.

У нараді брали участь начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Ворушило М.С., начальник управління агропромислового розвитку Сиворакша М.В., начальник Філії газового господарства Болтівець, начальник Сквирського РайДУ Скарбовійчук Р.П., представник РС ДСНС тощо.

Голова райдержадміністрації наголосив на розробці плану взаємодії між службами району при складних погодніх умовах та аварійних ситуаціях, які виникають на дорогах внаслідок несприятливих погодніх умов та доручив дорожнім службам району укласти угоди із спеціалізованими організаціями, які мають потужну техніку, для допомоги під час ліквідації наслідків негоди на складних ділянках доріг (спусках і підйомах)

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *