Близько 20 осіб зібралися 03.10.2018 року у приміщенні сільського актового залу сільської ради с. Шамраївка на громадські слухання та виїзний прийом голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В., за участі сільського голови Левіцької В.П., заступника начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області Гіптенка Р.А., старшого дільничного офіцера поліції Стрижалова О.Ю., завідувача сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги і компенсацій управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Бабич М.П., головного спеціаліста відділу з питань призначення пенсії Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Кушнір О.С.

Голова райдержадміністрації Галюк В.В. наголосив, що громадські слухання проходять згідно затвердженого календарного плану. Виїзні прийоми та громадські слухання в населених пунктах району дають можливість безпосередньо на місцях вирішити проблемні питання та отримати інформацію з перших вуст.

 

Заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області Гіптенко Р.А. розповів про реформу в системі МВС, яка відбулася, зазначивши про її позитивні сторони та недоліки, а також доповів про стан правопорядку та злочинності на території населеного пункту. Старший дільничний офіцер поліції Стрижалов О.Ю. звітував по криміногенній обстановці на території села.

Як і в інших населених пунктах району, найбільше запитань було поставлено до завідувача сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги і компенсацій управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Бабич М.П.: оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, оформлення соціальних допомог та пільг. Про новації у пенсійному законодавстві розповіла головний спеціаліст відділу з питань призначення пенсії Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Кушнір О.С.

Шамраївський сільський голова Левіцька В.П. повідомила, що існує тісна співпраця та взаєморозуміння сільської ради як з поліцією, так і з райдержадміністрацією та територіальними органами виконавчої влади в районі.

Під час виїзного прийому жителі села мали змогу поставити та вирішити питання, що їх турбували.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *