Працівники Самгородоцької сільської ради, ДНЗ «Сонечко», відділення територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян, амбулаторії загальної практики сімейної медицини зібрали і передали кошти на придбання акумуляторів до Сквирського райвійськкомату, колектив ЗОШ І-ІІІ ст. переказав їх на рахунок для потреб АТО. На підтримку Збройних Сил України колективи сільської ради та ДНЗ «Сонечко» також переказали одноденний заробіток на рахунок благодійного фонду «За майбутнє Сквирщини».

Громадськість села зібрала кошти для допомоги мо-білізованим та їхнім сім’ям у сумі 9343 гривні, які були передані: 750 грн. – Сергію Михайловичу Чернявському (через районну раду для придбання військового одягу), по 1000 грн. – Миколі Вікторовичу Свистуну, Сергію Сергійовичу Пилипенку, Віталію Вікторовичу Чернійчуку, Руслану Степановичу Олексіну, по 500 грн. – Олексію Валерійовичу Ізотову, В’ячеславу Валерійовичу Ізотову. Крім того, мобілізованому Миколі Вікторовичу Свистуну громада ще додатково зібрала і передала 684 гривні. Сім’ї мобілізованого Олександра Івановича Салганюка, в якій виховується п’ятеро дітей, будуть доставлені дрова на суму 1000 гривень. З програми «Турбота», що прийнята рішенням сесії Самгородоцької сільської ради 5 січня 2012 року, виділено 1000 гривень мобілізованому Сергію Михайловичу Чернявському, який з перших днів перебуває в східних областях України.

 

Періодично жителями нашого села, волонтером Олегом Миколайовичем Івасюком збираються і доставляються продукти, речі першої необхідності вій-ськовим, які перебувають в зоні АТО.

Василь ТИТАРЧУК, Самгородоцький сільський голова

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *