Враховуючи активізацію процесів в реалізації державної політики регіонального розвитку, а також зміни в підходах формування та фінансування проектів регіонального розвитку, які фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та коштів Секторальної підтримки, Агенція регіонального розвитку Київської області проводить семінар «Базові основи впровадження публічно-приватного партнерства в муніципалітеті та розумний розвиток місцевої інфраструктури в контексті Зшай Сіїу».

Даний захід був проведений у Сквирській райдержадміністрації за участі Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА та представників районних державних адміністрацій,міст та об`єднаних територіальних громад північно-східної частини Київської області.

В заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, перший заступник голови РДА О.В.Славінська, голова районної ради В.В.Гриша, начальник відділу економічного розвитку РДА О.П.Пелюта, представники управління агропромислового розвитку РДА, Голова Правління фонду розвитку публічно-приватного партнерства, експерт-консультант Центру громадського здоров’я з питань державно-приватного партнерства в Україні С.В.Козін.

Спікер міжнародних заходів присвячених стратегічному управлінню, корпоративним фінансам та публічно-приватному партнерству. Неодноразово приймав участь у підготовці та успішній реалізації проектів по залученню інвестицій, коштів донорів та грантів, впровадженню організаційних змін в компаніях, підготовки бізнесу до розширення або продажу, заступник директора ТОВ «Енергосервіс Н», радник міського голови м. Фастова з питань енергоефективності, заступник голова правління ГО «Українська асоціація Енергосервісних компаній», голова правління ГО «Зростаюче майбутнє» А.М.Демиденко. Розробляв план дій в галузі екології та енергетики м.Фастова. Брав участь у розробці стратегії розвитку м.Фастова. Займається розробкою та впровадження проектів розумного управління та моніторингу енергоефективності будівель бюджетного сектору, представники ЗМІ та зацікавлені особи Київської області.

 

На семінарі розглядалось і обговорювалось питання «Принципи застосування державно-приватного партнерства в Україні: досвід та приклади» (доповідач: С.В.Козін) та питання «Розумне управління та моніторинг стану місцевої інфраструктури в контексті безпеки, енергетики та транспорту.» (доповідач А.М.Демиденко).

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *