В малому залі засідань Сквирської районної ради відбувся семінар з сільськими головами, який провів голова Сквирської районної ради Гриша В.В.

В семінарі також взяли участь: голова Сквирської районної державної адміністрації Галюк В.В., керуючий справами, начальник організаційного відділу районної ради Лупул С.П., головний лісничий Сквирського лісництва Бабенко В.В.

На семінарі виступили: директор ДП «Білоцерківське лісове господарство» Вітряк А.В. з основними положеннями Закону України від 10.07.2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», що набув чинності з 15.08.2018 року. Ним внесено зміни до ст. 273 Податкового кодексу України, відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель; головний лікар Сквирського ЦПМСД Колесник-Гавронська Н.В. з питанням про утримання фельдшерських пунктів; начальник Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Поступаленко Ю. О. з питанням про інформування населення щодо SMS-повідомлень та оформлення електронних цифрових посвідчень; начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рогоза Н.А. з питаннями про монетизацію пільгового проїзду відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» та щодо проблемних питань реалізації права громадян на отримання пільг, субсидій для придбання твердого палива, скрапленого газу; виконуючий обов’язки військового комісара Сквирського районного військового комісаріату Вигівський М.В. з питанням про виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу та призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України у ІІІ кварталі 2018 року.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *