На виконання доручення Київської облдержадміністрації від 06.08.2018 №11-13/8245 до листа Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України від 03.08.2018 №17/1162 повідомляємо.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 №815 «Про затвердження Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 31 серпня 2018 року відключено аналогове телевізійне мовлення, окрім каналів, які транслюють програми НСТУ та місцевих (регіональних) мовників, які не мають ліцензій на цифрове мовлення.

Київська обласна державна адміністрація, враховуючи важливість соціальної складової процесу переходу на цифрове телевізійне мовлення, активно співпрацює з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення України та з місцевими телерадіокомпаніями Київської області.

За ініціативою Київської обласної державної адміністрації 05 вересня 2018 року була проведена «Пряма телефонна лінія» (http://koda.gov.ua/news/uvaga-pryama-telefonna-liniya-z-pitan-v/) з питань вимкнення аналогового телебачення за участю представника Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Київській області Ревенка М.Ф.

З метою забезпечення населення області актуальною інформацією щодо питань переходу на цифрове телевізійне мовлення на офіційному сайті Київської облдержадміністрації створена рубрика «Інформація щодо переходу на цифрове мовлення»(http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-informacii-ta-zvyazkiv-iz-g/informaciya-shhodo-perekhodu-na-cifrove-m/priyom-cifrovogo-signalu/).

 

Звертаємо увагу, що у зв’язку з відключенням аналового мовлення очікується підвищення попиту населення на приймальне обладнання для прийому ефірного телебачення в стандарті DVB-T2 (MPEG-4) – телеприймачі та перетворювачі цифрового сигналу.

У зв’язку з тим, що у 2018 році не передбачено проведення кампанії безкоштовного забезпечення телетюнерами певних категорій населення та згідно з листом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України від 03.08.2018 №17/1162 просимо звернутися до керівників торгівельних мереж електронної побутової техніки, які розташовані на території районів (міст обласного значення), з проханням передбачити наявність в продажу необхідного обладнання для прийому ефірних цифрових програм, зокрема і, так званих, «бюджетних варіантів» для задоволення потреб малозабезпечених верств населення.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *