Надходження єдиного соціального внеску з початку поточного року складають 100,3 млн. грн. У  порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження  із ЄСВ збільшилися на 4,6% тобто на 4,3 млн. грн. Про це повідомила заступник начальника – начальник Сквирського відділення Тетіївської ОДПІ Марина Бойко.

Повнота та своєчасність сплати ЄСВ  у складній соціально-економічній ситуації сьогодення – одне із ключових завдань. Адже – це основа своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян.

Нагадаємо, Концепція реформування податкової системи, що активно обговорюється з громадськістю та експертами, передбачає зміни і стосовно єдиного соціального внеску, спрямовані на зниження ставок ЄСВ та виведення зарплати з „тіні”. Зокрема, пропонується суттєве скорочення розміру єдиного соціального внеску. Як заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на 5 каналі, фахівці-експерти усвідомлюють, що відбудеться зменшення надходження від ЄСВ. Втім, головний вектор детінізації економіки – це удар по зарплатах у конвертах. Зрештою, у службі сподіваються на ефект від детінізації зарплат та на створенні мотивації до їхнього зростання. Невдовзі це має привести до збільшення платежів та до компенсації втрат від зниження ставок ЄСВ.

 

Тетіївська ОДПІ

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *