Трапляються випадки, коли невідомі особи телефонують громадянам, та представившись працівниками правоохоронних органів, товаришами чи знайомими їхніх родичів пропонують заплати грошові кошти для вирішення проблемних питань, які начебто вчинили їх родичі чи знайомі, такі дії кваліфікуються ст. 190 Кримінального Кодексу України «Шахрайство».

Наприклад були наступні повідомлення громадянам:

–         Ваш (родич), потрапив в ДТП, та звинувачується як винуватець ДТП;

–         Ваш (родич) потрапив до лікарні, та на його лікування потрібні терміново кошти, за якими до Вас приїде його знайомий, або перерахуйте на адресу кошти…;

–         Ваш (родич), потрапив до працівників міліції та звинувачується в скоєнні правопорушення, та для рішення даного питання необхідні грошові кошти, які потрібно порахувати на наступну адресу…

–         Ваш (родич), потрапив у полон в зоні проведення антитерористичної операції, та для його звільнення з полону потрібно перевести або внести грошові кошти на адресу…….

–         Також шахраї користуються довірою громадян по оплаті послуг через мережу інтернет, де просять повідомити код та рахунок платіжної (зарплатної чи кредитної) картки…..

 

У разі виникнення подібної ситуації з Вами, просимо негайно телефонувати за телефонами «102» або 04568 – 5 – 13 – 41.

Вовк Ю.Л.

Начальник Сквирського РВ

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *