Ініціативна група підриємців Сквирщини продовжує забезпечувати теплим військовим одягом мобілізованих військовослужбовців краю.

Звернувшись за підтримкою до кандидата у народні депутати Л.П. Глиняного, отримали 9 тисяч 600 грн., за які придбали 40 водонепроникних камуфляжних костюмів.

До збору коштів активно долучилися продавці продовольчого ринку. Зусиллями 123 чоловік зібрано 3801 грн. Організовували збір коштів О.А. Щур, Л.О. Гребінник. З промислового ринку на-дійшло 2900 грн. Координували цю роботу І.В. Радчук, Т.М. Радчук, С.Б. Андрійчук.

Небайдужі до потреб наших солдатів і приватні підприємці. В.Г. Венглінський надав 400 грн., С.П. Ільченко – 300 грн., М.М. Глушенко (СТ «Чайка») – 500 грн., Л.Ф. Гальчинська – 100 грн.

На зібрані кошти придбано  3 бушлати, 3 пари берців, 5 теплих камуфляжних брюк, ліхтарик, 6 спецкостюмів.

До загальної скриньки доклали кошти вихованці РЦДЮТ, які зібрали під час ярмарку з нагоди Міжнародного дня миру 12 тисяч 709 грн. Частину грошей у сумі 6 тисяч 305 грн.  було використано на придбання тканини для благодійного пошиття теплих тільняшок зусиллями  швачок фірми ТОВ «Елтекс», де директором Я.М. Биков. Всього виготовлено 174 штуки теплої білизни. На решту дитячих коштів у сумі 6 тисяч 404 грн.  закуплено 10 бушлатів, 10 пар берців.

Усім небайдужим жителям нашого міста та району військовослужбовці  Сквирщини адресують щиру і сердечну подяку за підтримку, турботу і душевність. Адже на передовій наших солдатів зігрівають не лише передані волонтерами теплі речі, а й добрі вісточки від рідних, друзів, сусідів, усіх знайомих і незнайомих людей, які бажають мобілізованим швидшого повернення  додому живими і неушкодженими. По іншому бути не може. Адже всі ми прагнемо миру. Отже, кожен повинен робити усе, щоб здійснити власний посильний внесок у завершення нікому не потрібної кровопролитної війни.

Від імені ініціативної групи підприємців –

Тетяна Радчук, Світлана Андрійчук.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *