3 жовтня 2014 року  біля приміщення Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулась церемонія відкриття меморіальної дошки пам`яті Ільясевичу Володимиру Михайловичу, у якій брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, міський голова В.Г. Писаренко, директор центру Л.В. Лубківська, начальник відділу освіти О.В. Заболотний, голова ради профспілки працівників освіти і науки О.А. Нагула та громадськість міста.

Леся Василівна Лубківська звернулась до присутніх із вступним словом, в якому охарактеризувала основні етапи життя колишнього директора Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Володимира Михайловича Ільясевича, його творчий шлях як організатора позашкільної освіти на Сквирщині, активну громадську діяльність і любов до вихованців. Слід зазначити, що окрім численних професійних нагород й відзнак, він у 2010 році був удостоєний звання “Почесний громадянин міста Сквира”.

Керівники району та міста поділились власними спогадами й переживаннями, адресованими цій чудовій людині.

Право відкрити меморіальну дошку було надане дружині Катерині Степанівні, дочці Наталії і учневі, який продовжує справу свого наставника. Хвилиною Мовчання присутні вшановали світлу память Ільясевича Володимира Михайловича.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *