Дитячий малюнок – це мрія, втілена на папері. Адже саме мовою пензлика дитина може не тільки розкрити свій талант, а й розказати про свою омріяну професію.

Цьогоріч у щорічному обласному конкурсі взяли участь 65 учнів з 12 шкіл Сквирського району. У загальноосвітніх навчальних закладах Сквирщини перший етап профорієнтаційного конкурсу малюнку тривав по 14 листопада. Перед дітьми поставили завдання намалювати, ким вони бачать себе в майбутньому та яка професія їм до вподоби. Хлопчики та дівчатка намагалися найдетальніше відтворити свою мрію на папері. Кращі талановиті роботи із 12 навчальних закладів були подані до Сквирського районного центру зайнятості для оцінювання.

Протягом тижня кожен відвідувач центру зайнятості мав змогу ознайомитись з дитячою творчістю, а заздалегідь сформоване журі оцінило яскраві малюнки з професійної точки зору серед різнобарвних цікавих робіт та обрало призерів серед кожної вікової категорії. Наш район отримав 9 призових місць в категоріях:

1. в молодшій віковій категорії:

III місце – Гнидовця Віктора, учня 5 класу Шапіївського НВК ;

III місце – Бровченко Софію, ученицю 2 класу Тхорівського НВК ;

2. в середній віковій категорії:

I місце – Павленко Амалію, ученицю 9 класу Сквирської ЗОШ I-III ст. № 2;

 

II місце – Шендерську Анастасію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Горову Ілону, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирськогорайонного центру дитячої та юнацької творчості;

3. в старшій віковій категорії:

I місце – Харитонкіну Ксенію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості; II місце – Чернявську Дарію, ученицю 9 класу Самгородоцької ЗОШ I-III ст.

 

З нагоди нагородження переможців директор Сквирського районного центру зайнятості С.Г.Кривуша привітала призерів конкурсу, побажала їм успіхів у навчанні, майбутніх перемог та вручила переможцям грамоти та цінні подарунки.

Роботи переможців конкурсу направлені до Київського обласного центру зайнятості для участі в ІІму етапі обласного конкурсу «Твоє майбутнє – в твоїх руках» і маємо надію отримати призові місця.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *