В залі засідань райдержадміністрації зібралися працівники соціальної сфери Сквирщини, щоб урочисто відзначити День працівника соціальної сфери.

У заході брали участь заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, міський голова В.А.Скочко, помічники-консультанти народних депутатів України Р.М.Сольвара і В.І.Гудзенка – Л.В.Бурдик і Є.В.Гудзенко, помічники-консультанти депутатів Київської облради Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи – Т.Г.Власюк і К.Ф.Бондарчук, представникблагодійного фонду О.Б.Ференця «Фортеця» С.П.Риченко.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк: «Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!»

Василь Васильович відзначив Подяками кращих працівників соціальної сфери району, а також ветерана праці Пєскову Р.Ф., яка стояла у джерел створення управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Працівників УСЗН і всіх трудівників соціальної сфери району з професійним святом привітала начальник управління Н.А.Рогоза.

Теплі слова вітань лунали від міського голови В.А.Скочка. Валерій Анатолійович нагородив Грамотами ряд соціальних працівників.

Привітання від народних депутатів України Р.М.Сольвара та В.І.Гудзенка озвучили їх помічники-консультанти Леся Бурдик і Євген Гудзенко. Також працівників соціальної сфери нагороджено Грамотами народних депутатів України.

З відзнаками та словами привітань до соціальних фахівців звернулися: заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, помічники-консультанти депутатів Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи – Т.Г.Власюк і К.Ф.Бондарчук та представник благодійного фонду «Фортеця» С.П.Риченко.

Присутні з задоволенням прослухали виступи аматорських виконавців

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *