О 13 годині залі районного Будинку культурирозпочався святковий концерт до Дня захисника Вітчизни України. На заході були присутні голова райдержадміністрації В.В.Галюк, помічник-консультант народного депутата України Р.М.Сольвара – Л.В.Бурдик, голова райради В.В.Гриша, помічники-косультанти депутатів Київської обласної ради В.І.Скрипи і Л.П.Глиняного – К.Ф.Бондарчук і Т.Г.Власюк, секретар міськради В.О.Бондар, воїни, учасники антитерористичної операції, представники громадських і молодіжних організацій та жителі району.

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України у виконанні народного хору районного Будинку культури разом з присутніми у залі.

Хвилиною Мовчання було вшановано пам’ять бійців, що віддали життя за незалежність нашої держави.

Вінки квітів були покладені на Алеї Героїв до стели Героїв Радянського Союзу що захищали Україну у роки II світової війни, до пам’ятника загиблим у Республіці Афганістан воїнам-інтернаціоналістам та до обеліску бійцям, що загинули під час антитерористичної операції на Сході України. Велосипедисти на чолі з тренером В.В.Дюбіним здійснили велопробіг до Меморіалу Слави де вінками вшанували пам’ять полеглих героїв II світової війни і антитерористичної операції.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. У вітальному слові Василь Васильович сказав: «14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці , в день українського козацтва та створення Української Повстанської Армії, відзначатимемо ще й велике державне свято – День захисника України.

Поєднання цих святкувань – це символічний зв’язок поколінь від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться за право бути вільними людьми та господарями на своїй землі: українських козаків, вояків УПА, учасників Другої Світової Війни, учасників АТО та усіх тих, хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.

Справжню мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство заради світлого майбутнього України наші воїни – захисники виявляють і сьогодні, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора.

Звитяга учасників антитерористичної операції золотими літерами закарбується в українську військову історію.

Дорогі земляки, захисники України усіх поколінь, від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, завзяття, сили та єдності на цьому шляху!»

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк вручив Медаль «За мужність та самовідданість» Якубенко Євгенія Сергіївна, бабуся загиблого учасника бойових дій Якубенка Олександра Валерійовича. Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції » Указом від 17 лютого 2016 року № 53/2016 Василь Васильович нагородив начальника мобілізаційного відділення Сквирського райвійськкомату підполковника Алексєєнко Геннадія Васильовича – заступника військового комісара. начальника мобілізаційного відділення Сквирського райвійськкомату та молодшого спеціаліста служби захисту інформації Сквирського райвійськкомату, старшого солдата Нігуня Леоніда Васильовича

Подяки голови райдержадміністрації В.В. Галюка і голови районної ради В.В. Гриші були вручені бійцям антитерористичної операції, учасникам бойових дій II світової війни, керівникам Сквирської районної організації ветеранів війни та праці і Громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини», воїнам-інтернаціоналістам і фахівцю із соціальної роботи відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, волонтеру І.П.Бай.

 

Матерів, чиї діти загинули під час АТО, або померли після бойових дій, керівникирайону вшанували квітами.

Голова райради В.В.Гриша передав вітання сквирянам з Днем захисника України від народного депутата України В.І.Гудзенка і вручив нагороди ряду воїнам АТО від обранця.

Щирі слова вітань лунали й від помічника-консультанта народного депутата України Р.М.Сольвара – Л.В.Бурдик, помічника-косультанта депутата Київської обласної ради Л.П.Глиняного – Т.Г.Власюк, секретаря міськради В.О.Бондар, представника благодійного фонду О.Б.Ференця «Фартеця» С.П.Риченко. Захисники України отримали Грамоти і винагороди.

Помічник-косультант депутата Київської обласної ради В.І.Скрипи – К.Ф.Бондарчук вручила від Василя Ілліча грошові винагороди усім матерям загиблих і померлих бійців АТО і подякувала їм за достойне виховання справжніх українців.

Відбувся концерт майстрів і колективів аматорського мистецтва

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *