Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про благоустрій населених пунктів”, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № 519 „Про проведення у Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів ” та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести з 20 вересня по 20 жовтня 2018 року в Сквирському районі осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі – місячник благоустрою).

2. Утворити районний штаб з питань організації проведення в Сквирському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Головам виконавчих комітетів міської та сільських рад:

3.1. забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3.2. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

3.3. виконати запланований обсяг робіт щодо впорядкування і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

3.4. привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

3.5. залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь;

3.6. про хід проведення заходів осіннього місячника благоустрою інформувати районний штаб з питань організації проведення в Сквирському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів через відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чернобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації 26 вересня та 10 жовтня 2018 року.

4. Редакції газети „Вісник Сквирщини”, радіостудії «Шанс» забезпечити широке інформування населення про хід проведення осіннього місячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *