На площі Героїв Небесної Сотні відбулися урочистості з нагоди Дня бійця
територіальної оборони. У заході брали участь бійці підрозділів районної територіальної оборони, військовослужбовці райвіськомату, працівники райвідділу поліції та служби з надзвичайних ситуацій району, представники громадських і молодіжних організацій району та жителі міста Сквира.

Під виконання Державного Гімну України відбулася церемонія Підняття Державного Прапору України, почесне право якого було надано учасникам АТО Петру Лабунському та Сергію Пилипенку.

До присутніх звернувся начальник територіальної оборони району, голова райдержадміністрації В.В. Галюк, який привітав присутніх Днем бійця територіальної оборони. «Наш український народ завжди захищав свою рідну землю від ворогів і у роки УНР, і у роки II-ї Світової війни. Славні традиції , що сформувалися за історію України по захисту свого краю тепер несемо ми – бійця територіальної оборони. Я впевнений, що ми достойно виконаємо наш патріотичний обов’язок. На початку збройного конфлікту з російським агресором наші добровольці сформували загони і, незважаючи на всі тогочасні труднощі, не тільки зупинили ворога, а й звільнили від загарбників ряд територій у Донецькій і Луганській областях. Сьогодні нема сумніву, що ці області і Крим, спільними зусиллями, будуть повернуті Україні!».

Начальник територіальної оборони району В.В.Галюк урочисто вручив посвідчення члена штабу ТРО М.П.Довгалю, І.О.Ходаківській та О.В.Заболотному.

З Днем бійця територіальної оборони привітав присутніх В.В.Гриша і розповів, як здійснювалась територіальна оборона в минулі історичні періоди.

Начальник штабу ТРО, підполковник Ю.П.Волинець проінформував бійців, що по завершенню урочистої частини відбудуться теоретичні заняття і інструктажі із поводження зі зброєю, надання першої медичної допомоги, охорони важливих об’єктів тощо, а згодом практичні заняття на Великополовецькому військовому полігоні.

З нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони, юні велосипедисти м. Сквира, на чолі з керівником велосекції В.В.Дюбіним здійснили велопробіг вулицями міста. Фінішували спортсмени біля пам’ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за незалежність України.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *