Вщент заповненому залі районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «Надворі осінь, але перші дні жовтня дарують нам тепле і радісне свято – День учителя.

Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. До вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі!

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.

Я вдячний вам, що завдяки вашій старанній праці до Сквирського ліцею завітав Прем’єр Міністр України Володимир Борисович Гройсман разом з Міністром освіти і науки Л. Гриневич і Міністром Кабінету Міністрів О.Саєнком.

Велику допомогу освітній галузі району надають народні депутати України Р. Сольвар і В.Гудзенко. Саме завдяки їм в наших навчальних закладах стоять нові вікна, створено інклюзивний Центр освіти, споруджені спортивні майданчики, придбані аудіоцентри тощо.

Тож нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!»

Василь Васильович Галюк разом з головою районної ради Василем Васильовичем Гришою вручив кращим працівникам освітньої галузі Сквирщини Грамоти і грошові винагороди. Голова райдержадміністрації вручив також нагороди від народного депутата України Р.М.Сольвара.

 

Щирі слова вітань лунали від начальника відділу освіти О.В.Заболотного та голови профспілки Н.С.Чернеги. Вони вручили учителям Грамоти Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації та Подяки відділу освіти райдержадміністрації і профспілки. Серед нагороджених викладачів була також Почесний громадянин міста Сквира Л.П.Волохович.

Педагогів привітав і нагородив Грамотами міський голова В.А.Скочко.

Красно дякували освітянам за їх працю помічники-консультанти депутатів Київської обласної ради В.І.Скрипи і Л.П.Глиняного – К.Ф.Бондарчук та Т.Г.Власюк. За сприяння депутата Київоблради Л.П.Глиняного вітати вчителів приїхали артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського (м. Біла Церква).

Палкі слова привітань, Грамоти і грошові винагороди освітяни отримали від народного депутата України В.І.Гудзенка, які передав його помічник-консультант Е.В.Гудзенко. Віталій Іванович запросив вшанувати нелегку працю педагогів заслужену артистку України О.В.Калінічук, українськими піснями якої, слухачі були зачаровані.

Представник благодійного фонду «Фортеця» С.П.Риченко, від імені керівника цієї організації О.Б.Ференця вручила працівникам освіти цінні подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *