11 листопада 2018 року в селі Пустоварівкавідбувся вирішальний поєдинок першості Київської області з футболу сезону 2018 року,в якому місцевий «Колос» приймав команду «Асканія-Флора» з Броварського району.«Колос» поступався гостям трьома пунктами і міг лише домогтися додаткового матчу. Міг, але не зміг. Початок господарі розіграли потужно, повели лік голам завдяки вміло використаному кутовому (Бугаєнко забив свій десятий м’яч у сезоні). Однак «Асканія-Флора» швидко повернулася до гри, та ще й повна сил і віри в успіх. Ближче до кінця тайму гравець броварчан Нездатний заробив одинадцятиметровий, а Дорогань обернув його на гол. А в другому таймі Бєлов, випередивши всіх, продовжив подачу Дороганя зі штрафного переможним, як з’ясувалось, ударом. Яскравих моментів не забракло й надалі. Тим паче, що вільного простору на полі з’явилося більше після чотирьох вилучень, однак рахунок уже не змінився.

За підсумковими результатами першості, яка проходила в період з квітня по листопад, наша команда, вперше дебютувавши в таких представницьких змаганнях, здобула почесне друге місце і отримала срібні нагороди. Вітаємо з цією непересічною подією гравців та тренерів команди, а також президента клубу Центила Леоніда Васильовича та в подальшому бажаємо нових яскравих перемог у футбольних баталіях більш вищого рівня!

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2018. ВОСЬМИЙ ФІНАЛЬНИЙ ТУР. 11 листопада, неділя

КОЛОС (Пустоварівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 1:2 (Бугаєнко, 11 — Дорогань, 40, пн, Бєлов, 57). Вилучення: Шевченко, 71 — Олійник, 71, Бєлов, 71, Герасименко, 75.