4 листопада 2018 року в селі Пустоварівка відбулася зустріч сьомого фінального туру першості Київської області з футболу. Пустоварівці обіграли бородянців, поставивши на виняткову надійність в усіх аспектах. Адже було важливо не просто виграти, а й зберегти склад — од травм і карток, як відомо, ніхто не застрахований. Лік голам повів Бойко, замкнувши з повітря навіс Хомина від кутового прапорця на дальній стійці. Гості зрівняли рахунок завдяки рідкісній майстерності Шоми, який метрів з двадцяти поцілив у сітку зі штрафного. Проте на перерву «Колос» пішов у хорошому гуморі. Дивовижний гол облаштували двоє флангових оборонців. Правий — Гаврилюк, промчавши по своєму флангу, зручно прострілив на протилежний край чужих володінь, а лівий — Коваленко — завершив зусилля невідпорним ударом. У другому таймі Бенедичук, отримавши передачу від Коваля, остаточно звів нанівець сподівання гостей відігратися.

На подіум зійдуть «Асканія-Флора», «Колос» і «Беркут-Легіон». Це вже поза будь-яким сумнівом. Але хто стане переможцем, вирішиться або в Пустоварівці наступної неділі, або й у додатковому матчі.

КОЛОС (Пустоварівка) — ФК БОРОДЯНКА — 3:1 (Бойко, 9, Коваленко, 36, Бенедичук, 58 — Шома, 27).

8. ЮНІОР (Макарів) 5 13 1 2 10 15-45

Наступні матчі. 11 листопада, неділя: Колос — Асканія-Флора, ФК Бородянка — Гончарі, Вертикаль-Обухів — Беркут-Легіон, Кристал — Юніор.