Щорічно, 1 жовтня 2014 року  в нашій країні відзначається Міжнародний день людей похилого віку – свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів. День, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Як мало і як багато їм потрібно для рівноваги і спокою.

І як кожна віруюча людина, учасники ансамблю «Солошки» ( Людмила Керекеша,Олеся Олійніченко,Ольга Кравченко, Валентина Заруднюк, Людмила Рибак,Ніна Ющенко, Каміла Трофимчук) –  творча родина  із  різних за віком та  професією жінок під керівництвом Анатолія Рая, яких об’єднують  сильні,  красиві голоси та щира українська народна пісня, виявили бажання відвідати підопічних стаціонарних відділень  Сквирського територіального центру сіл: Горобіївка та Самгородок .

Ведуча Людмила Керекеша розпочала свято, звертаючись до  стареньких з  найтеплішими словами: «Мудрі і багаті літами, шановні наші бабусі і дідусі! Все, що оточує нас – є результатом  вашої невтомної праці. В усьому, до чого торкнулися ваші руки, залишилася часточка вашої душі. Ми хочемо, щоб у вас не лише сьогодні, але завжди був хороший настрій. Щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки возвеличували Вас. Ми раді, що наш колектив «Солошки»,  присутній сьогодні у вас в гостях і ми можемо в піснях висловити все, що відчуваємо до Вас: свою повагу, шану, гордість, ніжність, відданість та любов. Але це лише слова, лише крапля в морі. Наш обов’язок перед вами куди більший».

Для присутніх прозвучали пісні «Мамина калина», «Тече вода в синє море», «Мамині айстри», «Козачка». Щоб хоч якось  зігріти та підняти настрій стареньким в цей осінній  день колектив «Солошки» виконав веселі, жартівливі пісні «Зібрались бабоньки», «Ой на городі», «Лісапед»,  «А млин крутиться», «Де ти, милий ночував», «Мене милий дуже б’є», «Давай баби, давай». І як радісно було дивитись, як ці пісні підхоплювали старенькі жіночки, щедро аплодували та дякували за те, що приїхали, відвідали, подарували тепло душі. Під час виконання пісні «Садила капусту», яку виконала солістка ансамблю Олеся Олійніченко, учасники ансамблю вручили всім підопічним квіти та побажали їм міцного здоров’я.

На кінець зустрічі до стареньких ще раз звертається ведуча із слова подяки: «Із святом вас, дорогі друзі! Хай зозуля кує вам довгі літа в достатку, благополуччі, мирі і злагоді з усією Вашою великою родиною.А ще ми бажаємо Вам гарного здоров’я на багато, багато років на  «Многії літа», яку виконали всі присутні.

На святі були присутні начальник управління соціального захисту населення Сквирської  райдержадміністрації Димань  Олена Антонівна , начальник відділу з призначення пенсій пенсійного фонду України Сквирського району Вікарчук Тетяна Іванівна та в. о. директора територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району  Радчук Світала Петрівна, кореспондент районної газети «Вісник Сквирщини» Чумак Ніна Федорівна.

 

 

 

Каміла Трофимчук

учасниця жіночого ансамблю «Солошки»

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *