20 грудня 2018 року у залі засідань Сквирської  районної ради відбулось засідання чергової  29 сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 23 депутати районної ради, голова Сквирської райдержадміністрації  Галюк В.В., його перший заступник Славінська О.В., помічник-консультант депутата Київської обласної ради Скрипи В.І. Бондарчук К.Ф., начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району Гашенко О.А., заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Сквирської районної філії Київського обласного  центру зайнятості Соболь Н.А., головний лікар Сквирської центральної районної лікарні Чиж А.Г., директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної  ради „Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Колесник-Гавронська Н.В., заступник військового комісара  з територіальної Сквирського військового комісаріату  Березовський О.О., сільські голови, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації та установ району,  представники громадськості і ЗМІ.  Головував  на сесії голова районної ради Гриша В.В.

Перед затвердженням порядку денного голова ради Гриша В.В. привітав депутатів-іменинників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та прозвітував, що зроблено районною радою в цей період.

Сесія заслухала і затвердила наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сквирського району за 9 місяців 2018 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 02-21-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”.

3.   Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік.

4. Про стан виконання районної цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки.

5.  Про звіт голови Сквирської районної ради про свою діяльність.

6. Про затвердження районної комплексної Програми соціальної підтримки  військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2019-2022 роки.

7. Про затвердження Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2019-2021 роки.

8. Про внесення змін до Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

9. Про внесення змін до районної цільової Програми фінансової підтримки і діяльності Сквирської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтерналістів) на 2017-2020 роки.

10. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік в Сквирському районі.

11. Про затвердження статуту  Сквирської центральної районної лікарні в новій редакції.

12. Про реорганізацію Сквирської центральної районної лікарні шляхом перетворення її у комунальне некомерційне підприємство Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня»

13. Про  затвердження структури, фінансового плану та статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської районної  ради „Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” в новій редакції.

14. Про передачу у власність редакції районної газети «Вісник Сквирщини» комунального майна та затвердження Передавального акта.

15. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів виконавчої  влади і органів місцевого самоврядування у Сквирському районі на 2019-2020 роки друкованими засобами масової інформації.

16. Про затвердження фінансового звіту відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району за 9 місяців 2018 року.

17. Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

18. Про затвердження Звіту про оцінку майна.

19. Про затвердження Переліку об’єктів майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, що підлягають приватизації у 2019 році.

20. Про  виконання  плану роботи Сквирської районної ради за ІІ півріччя 2018 року та затвердження плану роботи Сквирської районної ради на І півріччя 2019 року.

21. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» на 2019-2021 роки.

22. Про звернення депутатів Сквирської районної ради про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 01 січня 2025 року.

23. Про надання погодження  комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на розробку проектно-кошторисної  документації  на будівництво Шамраївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікарів.

24. Про затвердження  Програми фінансової підтримки Сквирської районної організації ветеранів війни і праці на 2019-2022 роки.

Всі питання порядку денного депутати  розглянули та прийняли  відповідні  рішення.

 

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *