В малому залі засідань відбулася нарада з учасниками робочої групи Міжнародної організації з міграції (МОМ) щодо участі у конкурсі громад «Прямуємо разом» Ганною Єрьоміною і Ольгою Єршовою.

У заході брали участь начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Рогоза, начальниу відділу економічного розвитку РДА Олександр Пелюта, голова Спілки ветеранів АТО Сквиршини Олена Редюк, директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ірина Мошківська та начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасникам АТО та їх сімей Інна Бай, ветерани антитерористичної операції та заступник голови Правління інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату «Прагнення-Сквира» Віталій Лозинський.

Ганна Єрьоміна і Ольга Єршова проінформували присутніх, що в рамках підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їх сімей – при бажанні вчитися, ветеранам АТО надається можливість отримати грант на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або підвищення кваліфікації. Розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків чи курси барменів – можна обрати будь-яку сферу. У разі виникнення запитань – відповідь буде надана по гарячій лінії МОМ за телефоном 0-800-215-025 (пн.-пт. з 10:00 до 17:00)

Учасники зустрічі обговорили проекти, до яких могла б долучитися Міжнародна організація з міграції (МОМ). Мова йшла про організацію бази відпочинку на ставку у Сквирському районі для ветеранів АТО, створенню літнього кінотеатру, організації майстер-класів тощо

Нарада пройшла у діловій і конструктивній обстановці.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *