Більшість людей із фізичними потребами воюють мало не щохвилини, якщо не щосекунди свого життя, і кожен прожитий ними день, кожен світанок символізує величезну перемогу. Вони знову перемогли апатію, сум, безнадію, сила їхнього духу та бажання жити повноцінним життям нарівні з іншими вкотре постали над невимовними труднощами й безліччю проблем.

У Міжнародний день інваліда у Сквирі вже вкотре нагадали про необхідність бути милосердними, співчутливими, людяними. Делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.В.Славінською, до складу якої увійшли воконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту Н.М.Капітанюк, заступник керівника Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді І.М.Карпенко та перший заступник голови Правління інвалідної Спілки «Прагнення-Сквира»В.Л.Лозинський відвідали ряд сімей, де є особи з обмеженими можливостями. Зичили не губити оптимізм та захоплювалися серцями, що випромінюють особливе сяйво, зізнавалися у шані красивим, світлим і мужнім людям – людям з інвалідністю. Отож саме цього дня люди з фізичними обмеженнями отримали продуктові набори.

Оксана Вікторівна Славінська зазначила:. «Громадськість та влада зобов’язані спільно вирішувати проблеми людей, на долю яких випали важкі випробування, вони мають відчувати постійну турботу, піклування та впевненість у майбутньому». Вона висловила слова підтримки людям з обмеженими фізичними можливостями та побажала їм здоров’я та терпіння.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *