Голова райдержадміністрації В.В.Галюк зустрівся з ветеранами і людьми похилого віку з нагоди їх свята. Василь Васильович щиро привітав зі святом і зазначив: «Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Саме ви – сивочолі ветерани війни та праці подолали ворога у роки Великої Вітчизняної війни, підняли з руїн країну і рідну край. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.»

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк вручив Грамоти ветеранам війни і праці за їх працю на користь нашого району. Для них лунали пісні вокального жіночого ансамблю «Солошки» та чоловічого гурту «Пісенний край».

У заході брали участь голова районної ради Гриша В.В., голова Сквирської районної організації ветеранів війни і праці Шевчук М.І., начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації Рогоза Н.А., представники ЗМІ.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *