9 листопада в нашій державі відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На урочистості у районному Будинку культури зібралися працівники цієї галузі з усієї Сквирщини.

З нагоди свята лунали найщиріші вітання від голови Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюка. Василь Васильович зазначив: «Враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, держава приділяє суттєву увагу розвитку цієї галузі. Завдяки народному депутату України Р.М.Сольвару здійснено капітальний ремонт Дулицького будинку культури, депутат Київської обласної ради Л.П.Глиняний, підприємці та сільська голова В.П.Левіцька долучились до ремонту Шамраївського будинку культури, приємно зайти в Рудянський будинок культури, ремонт проведено в Самгородецькому будинку культури, де сільський голова В.В.Титарчук, цей список можна було б продовжувати і продовжувати. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!»

 

Щирі вітальні слова звучали від голови районної ради В.В.Гриші, начальника відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації О.Л.Центило-Гіптенко, помічника-консультанта народного депутата України Р.М.Сольвара – Л.В.Бурдик, помічника-консультанта народного депутата України В.І.Гудзенка – Л.В.Веряскіної помічників-консультантів депутатів Київської обласної ради В.І.Скрипи і Л.П.Глиняного – К.Ф.Бондарчук і Т.О.Пінчук, представника благодійного фонду «Фортеця» С.П.Риченко,Чубинецької сільської голови В.В.Ковальчук.

Кращим працівникам культури та аматорам народного мистецтва, переможцям Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і районних конкурсів і оглядів були вручені: Грамоти Міністерства культури, Грамоти та Подяки Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації, Сквирської районної державної адміністрації та Сквирської районної ради, Подяки та грошові винагороди від депутатів Київської обласної ради В.І.Скрипи, Л.П.Глиняного та благодійного фонду «Фортеця».

За сприяння народного депутата України В.І.Гудзенка, для працівників культури відбувся концерт Заслужених артистів України Олексія Похвали та Ніни Мирводи.

В фойє районного Будинку культури була представлена експозиція творів художньої вишивки аматорської майстрині Л.П.Боговик

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *