1 (2) 3 (2)
12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики. Дата святкування Дня працівників ракетно-космічної галузі України була вибрана з очевидних причин. Адже саме цього дня, 12 квітня 1961 року, людина вперше побувала в космосі. На офіційному рівні в сучасній Україні свято було затверджене Указом Президента України №230 13 березня 1997 року. Працю українських працівників ракетно-космічної галузі цінують у всьому світі.

11 квітня 2019 року учні 10 класу Сквирського ліцею разом з учителем фізики Гетьман Іриною Володимирівною провели тематичну годину, присвячену життю та діяльності першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка. Під час виступів старшокласники пригадали важливі та цікаві факти з його життя, звернули увагу на відданість улюбленій справі й велике почуття патріотизму. Прокоментували сюжети з фільму “Космічна місія. Частина 1″, які найбільше вразили та слугують прикладом для наслідування.

На завершення прозвучали слова Леоніда Каденюка: “Під час польоту в космос усвідомлюєш, наскільки людина неправильно живе на своїй планеті, як споживацько до неї відноситься. На красивій планеті повинно бути красиве життя. Тому треба змінити концепцію існування на планеті – змінити ставлення до природи, взаємини між людьми і державами. Вже з дитячого садка вводити культуру дружнього ставлення до природи.”

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *