20 вересня 2018 року у Сквирському районному будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід за участю незайнятого населення та учнівської молоді Ярмарок вакансій та професій. Мета заходу ознайомлення з основними джерелами інформації про вакансії, де шукачі роботи мають можливість по спілкуючись безпосередньо з роботодавцями знайти для себе варіанти роботи та зорієнтувати учнів загальноосвітніх шкіл у виборі майбутньої професії, а також у безпосередньому спілкуванні з представниками навчальних закладів отримати відповіді на запитання, що цікавлять майбутніх абітурієнтів.

Шукачі роботи поспілкувались з представниками підприємств, мали змогу підбирати вакансії, пройти співбесіду з роботодавцем та отримати направлення на працевлаштування.

Представники навчальних закладів розповідали про напрямки навчання, умови вступу. Учні мали змогу переглянути фото та відеоматеріали про діяльність навчальних закладів, отримали інформаційні буклети.

Ми впевнені, що подібні заходи варті того, щоб їх проводити, адже живе спілкування – це можливість для людей знайти гідну роботу та зорієнтуватися в виборі майбутньої професії.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *