Під головуванням першого заступника голови РДА Славінської О.В. відбулося засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського району.

На комісії було розглянуто наступні питання:

1. Про розгляд звернення голови Красноліської сільської ради щодо впорядкування руху транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – с. Красноліси;

Доповідач: перший заступник голови РДА Славінська О.В.

2. Організація додаткових рейсів по маршрутах загального користування з метою довозу пасажирів в с.Шамраївка та зворотному напрямку в день проведення фестивалю в с. Шамраївка 08.09 2018 року

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Славінська Оксана Вікторівна зачитала звернення голови Красноліської сільської ради щодо впорядкування руху транспортних засобів за маршрутом Сквира АС – с. Красноліси з приводу упорядкування графік руху пасажирських перевезень по даному маршруту. Виконавчий комітет Красноліської сільської ради пропонує рейс Сквира Красноліси, на 06-20 год. із Сквири скасувати, а графік руху встановити слідуючий:

Красноліси – Сквира – 07-00год.

Сквира – Красноліси – 10-20год.

Красноліси – Сквира – 11-30год.

Сквира Красноліси – 13-25год.

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Пилюта О.П., заступник голови комісії, запропонував перевізнику Підгорецькому А.Ф. з 03.09.2018 року по запропонованому головою Красноліської сільської ради графіку руху направити транспортний засіб в тестовому режимі протягом місяця, для більш детального вивчення пасажиропотоку в напрямку Сквира –Красноліси.

Комісія вирішила з 03.09.2018 року на маршруті Сквира АС – Красноліси в тестовому режимі протягом місяця будуть здійснюватись пасажирські перевезення згідно запропонованого графіка руху головою Красноліської сільської ради.

Заслухали питання організації додаткових рейсів по маршрутах загального користування з метою довозу пасажирів в с.Шамраївка та зворотному напрямку в день проведення фестивалю в с. Шамраївка 08.09 2018 року.

Перший заступник голови райдержадміністрації Славінська Оксана Вікторівна звернулася до голів територіальних громад з проханням провести роботу щодо визначення кількості жителів територіальної громади, що мають намір взяти участь в проведенні спортивного свята « Здорова молодь – здорова нація» та фіналі ІV Відкритого молодіжного фестивалю – конкурсу сучасної патріотичної пісні «Шамраївські зорі», що відбудеться на території Шамраївського НКВ в с. Шамраївка 08.09.2018 року. З метою організації додаткового транспортного сполучення між населеними пунктами Сквирського району та с. Шамраївка.

 

Комісія вирішила що до 04.09.2018 року головам територіальних громад необхідно надати інформацію до райдержадміністрації щодо кількості громади, що мають намір взяти участь в проведенні спортивного свята « Здорова молодь – здорова нація», з метою організації додаткового транспортного сполучення між населеними пунктами Сквирського району та с. Шамраївка.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *