Під головуванням начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, заступник голови комісії О.П.Пилюти відбулося засідання комісії з вирішення проблемних питань транспорту та зв’язку Сквирського район.

Комісія розглянула і обговорила раступні питання:

1. Про узгодження маршруту слідування та графіку руху на автобусному маршруті загального користування Сквира АС– Антонів.

1.Слухали: Про розгляд звернення ФОП Підгорецького А.Ф. з приводу безпечного перевезення пасажирів на маршруті Сквира – Антонів.

 

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації, заступник голови комісії Пилюта Олександр Петрович зачитав звернення Підгорецького А.Ф. – перевізника з приводу зміни напрямку руху автобусного маршруту Сквира – Антонів, та наголосив на додержані договірних умов в частині безпеки перевезення пасажирів.

Виступив: Підгорецький А.Ф – зазначив що дорожнє покриття дороги Р-18 в проміжку від Дослідної станції до повороту на с. Терешки на цей час знаходиться в аварійно – небезпечному стані, що ускладнює здійснення безпечних перевезень пасажирів за маршрутом. Крім того неодноразово надходили скарги від пасажирів з приводу не комфортабельності руху по цій дорозі. Від перевізника надійшла пропозиція тимчасово змінити трасу слідування організувавши рух ч/з с. Терешки з наступним графіком руху;

Сквира АС – с. Антонів

З м. Сквири 7.30; 9.30; 12.30; 14.30; 17.30.

З с. Антонів 8.00; 10.00; 13.00; 15.00; 18.00.

 

Рух транспортних засобів з м. Сквира в частині рейсів о 7.30, 12.30 та 17.30 організувати через с. Терешки, рейс о 9.30; 14.30 здійснювати без заїзду в с. Терешки. Рух зворотних рейсів з с. Антонів здійснювати без заїзду в с. Терешки.

 

Назва зупинки Відстань, (км) Прибут-тя (год.хв.) Відправ-лення (год.хв.)

Від початкового пункту між зупинками

Сквира АС 0 0 7:30 8:30

Дослідне 5,0 5,0 7:37

с. Терешки 15,3 10,3 7,50

с. Антонів 20,0 5 8:00 8:02

Виступив: Денисюк В.В. – голова Антонівської сільської ради довів до відома присутніх, що дорога по трасі слідування на приміському автобусному маршруті загального користування Сквира – Антонів дійсно (частково) знаходиться в аварійному стані і не заперечує в зміні напрямку автобусного маршруту.

 

Виступила: Бовкун Л.М. – голова Шаліївської сільської ради зазначила, що не заперечує стосовно зміни напрямку руху автобусного маршруту Сквира – Антонів через с. Терешки.

 

Вирішили: Змінити (тимчасово) трасу слідування на приміському автобусному маршруті загального користування Сквира – Антонів через с. Терешки, та затвердити графік руху автобуса з м. Сквири в частині рейсів о 7.30, 12.30 та 17.30 організувати через с. Терешки, рейс о 9.30; 14.30 здійснювати без заїзду в с. Терешки. Рух зворотних рейсів з с. Антонів здійснювати без заїзду в с. Терешки.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *