20 жовтня 2014 року відбулось засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії було розглянуто наступні питання:

1.Про стан виконання плану – графіку на об`єктах підвищеної небезпеки, впровадження сучасних автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення;

2.Про наслідки перевірки протипожежного стану об`єктів, задіяних для підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у Сквирському районі 26 жовтня 2014 року;

3. Про розгляд листа Сквирського РС ДСНС у Київській області від 15.10.2014 №179. У результаті, було визначено місця відстою великогабаритної вантажної техніки:

1)На автодорозі державного значення Р – 32 Ржищів – Біла Церква – Кременець 303+400.

2)Майданщик при в`їзді в м.Сквира зі сторони м.Біла Церква.

3)На території автотранспортного підприємства Сквирської райспоживспілки по вул. Самгородецька, 2 м.Сквира.

Заплановано розгортання пунктів обігріву у випадку пониження температури повітря до аномальних значень у населених пунктах Сквирського району і на автомобільних дорогах державного та обласного значення. Зокрема, визначено стаціонарні пункти обігріву у м. Сквира:

– вул. Київська,12 (Сквирська ЦРЛ);

– вул. Богачевського,11 (Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області).

Також, буде забезпечено чергування у період погіршення погодних умов, чергування автомобільних тягачів у зимовий період 2014/2015 років.

Поділитися новиною:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *